AV multiroom

Nagłośnienie i multimedia

System nagłośnienia realizowany jest w standardzie AirPlay. Dzięki niej możemy bezprzewodowo zarządzać głośnikami zainstalowanymi w pomieszczeniach. Nagłośnienie strefowe pozwoli na odtwarzanie muzyki z komputera, internetowych stacji radiowych, utworów przechowywanych na iPhone, iPad, iPod Touch. System multiroom może też posiadać serwer plików, czyli magazyn z którego można odtwarzać muzykę w wielu strefach jednocześnie. Może nim być dowolny komputer z zainstalowanym programem iTunes. Jeśli takich źródeł będzie kilka, to w tym samym czasie będzie można uruchomić różne utwory w kilku strefach, co sprawdza się w przypadku dzieci i ich często alternatywnej muzyki. System multiroom realizuje też bezprzewodowe przesyłanie zdjeć i video. Urządzenie AppleTV, które proponujemy do dowolnego telewizora lub zestawu kina domowego pozwoli na oglądanie filmów, odtwarzanie zdjęć, zabawę z youtube i wiele innych rozwiązań z zakresu multimediów. Przystawki AppleTV można podłączyć do każdego telewizora, rozbudowując w ten sposób swój system multiroom.

Sterowanie urządzeniami AV

System HOMIQ ma możliwość sterowania urządzeniami audio video za pomocą podczerwieni lub połączeń szeregowych (RS232/485). W zależności od wymagań klienta jesteśmy w stanie stworzyć odpowiednio zaawansowany system sterowania urządzeniami audio-video. Nasi pracownicy pomogą przy wyborze odpowiedniego zestawu urządzeń, przygotowaniu okablowania oraz projektów wykonawczych. Nasze rozwiązania sprawdzą się zarówno w przypadku instalacji prywatnych sal kinowych, jak również w salach konferencyjnych.

Sale kinowe i konferencyjne

Nasza firma realizuje systemy audio video dla prywatnych sal kinowych oraz sal konferencyjnych. Nasza oferta przewiduje przygotowanie indywidualnej koncepcji wraz z projektem wykonawczym. Dostawa, montaż i uruchomienie całości to również nasze zadanie. Dużą uwagę przy tego typu realizacjach przykładamy do adaptacji akustycznej pomieszczeń oraz estetyki i jakości wizualnej wykonania. Sterowanie wszystkimi urządzeniami jest realizowane przy użyciu ipada lub innego urządzenia w zależności od oczekiwań klienta. Każdy element interfejsu sterującego możemy dopasować od indywidulanych oczekiwań.

multimedia

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. ...więcej.