Oferta i możliwości

HOMIQ to system inteligentnej instalacji, który steruje wszystkimi urządzeniami elektrotechnicznymi instalowanymi w budynku. Odpowiada za sterowanie: oświetleniem, ogrzewaniem, obsługą rolet, żaluzji, zasłon elektrycznych, napędów bram i wielu innych elementów wyposażenia.

HOMIQ wpływając pozytywnie na bezpieczeństwo domowników może być zintegrowany z monitoringiem video oraz centralą alarmową. Dla podniesienia komfortu możliwe jest również zarządzanie urządzeniami RTV i nagłośnieniem multiroom.

Nasza firma realizuje instalacje inteligentnego domu na terenie całego kraju, a także w wybranych krajach europy. Naszych klientów obsługujemy od projektu po klucz, zapewniając nadzór nad przygotowaniem wszystkich instalacji do współpracy z systemem. Pomagamy również w wyborze wyposażenia technicznego dzieląc się obszerną wiedzą pozyskaną z wielu budów, które dane było nam obsługiwać.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. ...więcej.